Halu*** 32 EUR
Smoking Hot Fruits
astr*** 142 EUR
Hot Fruits 40
dous*** 46 USD
Carnaval
dous*** 28 USD
Carnaval
Halu*** 24 EUR
Smoking Hot Fruits
Halu*** 50 EUR
Smoking Hot Fruits
Jess*** 32 CAD
Enchanted Fruits
Jess*** 24 CAD
Enchanted Fruits
dous*** 23 USD
Carnaval
astr*** 21 EUR
Hot Fruits 40
erka*** 67 EUR
Golden Tsar
chri*** 102 EUR
VulkanVegas Book of Rebirth
Jess*** 24 CAD
Enchanted Fruits
Keks*** 78 EUR
Gonzo's Quest MegaWays
dous*** 22 USD
Dazzle Me
chec*** 34 EUR
Castle Blood
Halu*** 60 EUR
Smoking Hot Fruits
chri*** 40 EUR
VulkanVegas Book of Rebirth
Jess*** 160 CAD
Enchanted Fruits
anze*** 23 EUR
Phantom's Mirror
Jess*** 104 CAD
Enchanted Fruits
Halu*** 60 EUR
Smoking Hot Fruits
Halu*** 24 EUR
Smoking Hot Fruits
dous*** 60 USD
Carnaval
Halu*** 50 EUR
Smoking Hot Fruits
Jess*** 32 CAD
Enchanted Fruits
chri*** 76 EUR
VulkanVegas Book of Rebirth
Jess*** 32 CAD
Enchanted Fruits
erka*** 262 EUR
Golden Tsar
Dadi*** 78 EUR
Speed Roulette
Available Bonuses
Live
Participating
Halloween
Ends in:
days   h : m : s
Prize pool:
RUB 500000
About game

Magic Idol Slot Machine

Jeżeli zależy Ci na tym, aby móc pograć w coś zupełnie nowego, to jest gra slotowa Magic Idol. Jest to bardzo ciekawy automat, dzięki któremu na nowo uwierzysz, że jednoręcy bandyci nie są nudni. Gra została wykonana przez Amatic, dostawcę, który specjalizuje się głównie w automatach. Co takiego niezwykłego oferuje nam gra kasynowa Magic Idol? Tytuł zupełnie nie wskazuje na motyw tej gry. Jej akcja jest osadzona w dżungli, gdzie mamy do czynienia z groźnymi zwierzętami, przyrządami do wykonywania różnych czynności, jak młotek oraz mieszkańcy dżungli. Wśród nich jest też tytułowy Magic Idol, który pomaga Ci wygrać.

Jak dokładnie wygląda gra?

  • Symbole w grze są ułożone w siatce 3x5.
  • Automat ma 10 linii wypłat. Szczególnie polecamy slot osobom niezbyt doświadczonym w grach na jednorękich bandytach.
  • Menu jest wyraźne, po każdym spinie widać dokładnie, ile punktów zdobyłeś, zawsze możesz też wrócić do głównego menu i zmienić swoją stawkę. Magic Idol może jest prosty, ale zapewnia dużo rozrywki oraz całkiem ciekawe wygrane.

Jak grać w Magic Idol?

Prezentowany automat mechaniką gry nie różni się zbytnio od innych gier. Na początku musisz wybrać stawkę, za jaką chcesz grać. Następnie możesz ustawić autoplay lub po prostu sam wciskasz przycisk rozpoczynający kręcenie się spinów. Poszczególne symbole nie mają swoich własnych kafelków, po prostu przesuwają się po wyznaczonej im linii. Nie kręcą się one zbyt szybko, więc z łatwością możesz podejrzeć, jak się przesuwają.

Jeżeli na ekranie pojawi się klaster, zostaje on podświetlony niebieskim światłem. Po zatrzymaniu się niektóre z symboli zaczynają się poruszać, daje to bardzo ciekawy efekt. Kiedy na ekranie pojawi się Magic Idol, czyli mężczyzna w egzotycznej masce, możesz zacierać ręce. Jest to symbol specjalny, który daje dodatkowe wygrane, jest również mnożnikiem. Jeżeli na ekranie pojawią się 3 idole, to przechodzisz do rundy bonusowej. Na lewej stronie znajdują się 2 kart zakryte do dołu. Po prawej z kolei jest odkryta. Twoim zadaniem jest wybranie jednej z nich, a jej symbol musi się zgadzać. Jeżeli tak jest, dostajesz darmowe spiny, mnożnik lub inne nagrody. Jeżeli nie zgadniesz, po prostu wracasz do zwykłej gry.

Co zachęca do gry, to z pewnością jej szata graficzna. Symbole oraz tło jest animowane, ale nie myśl, że jest to gra dla dzieci. Animacje są starannie wykonane oraz poruszają się, kiedy są częścią klastera. Informacje na temat stawek pojawiające się na ekranie są jasne, nie musisz się zastanawiać, co one oznaczają. Gra zawsze tłumaczy, co się dzieje i jak wygląda punktacja podczas wygranych. Wystarczy więc bacznie obserwować, co dzieje się na ekranie.

Jak wygrać w Magic Idol

Większość graczy poleca stawianie na większe zakłady. Algorytm tego automatu jest zaprogramowany tak, aby podczas większych ustawek uznawać też więcej wygranych kombinacji. Nie będziesz musiał długo czekać na pierwszą, małą wygraną, w automacie pojawiają się dość często. Wyczekuj na rundy bonusowe, masz aż 50% szans, że zgarniesz dodatkowe nagrody.

Podsumowanie

Ciężko jest wypowiedzieć się negatywnie o automacie do gry Magic Idol. Gra ma dynamiczną ścieżkę dźwiękową, ładną grafikę, wciągającą fabułę oraz łatwe menu. Ciężko jest więc znaleźć jakąkolwiek wadę tej pozycji. Mamy pewność, że większość graczy spędzi na niej co najmniej kilka godzin.

Magic Idol
play for real

Demo game! Try real mode to get real wins!

Play for real!