Available Bonuses
Popular
Pirate's Quest
Demo
Nights of Egypt
Demo
Book of Dead
Demo
Elven Princesses
Demo
Stampede
Demo
Lucky Lady's Clover
Demo
Demi Gods 2
Demo
Indiana's Quest
Demo
Playboy
Demo
Golden Colts
Demo
Wicked Tales: Dark Red
Demo
Stoned Joker 5
Demo
Show all games
New
Fun Size Fireworks
Demo
Rainforest Magic
Demo
Caishen's Arrival
Demo
Blackbeards Compass
Demo
Mines of Gold
Demo
Deco Diamonds Deluxe
Demo
Xploding Pumpkins
Demo
Book of Madness
Demo
Boom Pirates
Demo
Sprinkle
Demo
High Striker
Demo
Tome of Madness
Demo
Show all games
About game

Magic Idol Slot Machine

Jeżeli zależy Ci na tym, aby móc pograć w coś zupełnie nowego, to jest gra slotowa Magic Idol. Jest to bardzo ciekawy automat, dzięki któremu na nowo uwierzysz, że jednoręcy bandyci nie są nudni. Gra została wykonana przez Amatic, dostawcę, który specjalizuje się głównie w automatach. Co takiego niezwykłego oferuje nam gra kasynowa Magic Idol? Tytuł zupełnie nie wskazuje na motyw tej gry. Jej akcja jest osadzona w dżungli, gdzie mamy do czynienia z groźnymi zwierzętami, przyrządami do wykonywania różnych czynności, jak młotek oraz mieszkańcy dżungli. Wśród nich jest też tytułowy Magic Idol, który pomaga Ci wygrać.

Jak dokładnie wygląda gra?

  • Symbole w grze są ułożone w siatce 3x5.
  • Automat ma 10 linii wypłat. Szczególnie polecamy slot osobom niezbyt doświadczonym w grach na jednorękich bandytach.
  • Menu jest wyraźne, po każdym spinie widać dokładnie, ile punktów zdobyłeś, zawsze możesz też wrócić do głównego menu i zmienić swoją stawkę. Magic Idol może jest prosty, ale zapewnia dużo rozrywki oraz całkiem ciekawe wygrane.

Jak grać w Magic Idol?

Prezentowany automat mechaniką gry nie różni się zbytnio od innych gier. Na początku musisz wybrać stawkę, za jaką chcesz grać. Następnie możesz ustawić autoplay lub po prostu sam wciskasz przycisk rozpoczynający kręcenie się spinów. Poszczególne symbole nie mają swoich własnych kafelków, po prostu przesuwają się po wyznaczonej im linii. Nie kręcą się one zbyt szybko, więc z łatwością możesz podejrzeć, jak się przesuwają.

Jeżeli na ekranie pojawi się klaster, zostaje on podświetlony niebieskim światłem. Po zatrzymaniu się niektóre z symboli zaczynają się poruszać, daje to bardzo ciekawy efekt. Kiedy na ekranie pojawi się Magic Idol, czyli mężczyzna w egzotycznej masce, możesz zacierać ręce. Jest to symbol specjalny, który daje dodatkowe wygrane, jest również mnożnikiem. Jeżeli na ekranie pojawią się 3 idole, to przechodzisz do rundy bonusowej. Na lewej stronie znajdują się 2 kart zakryte do dołu. Po prawej z kolei jest odkryta. Twoim zadaniem jest wybranie jednej z nich, a jej symbol musi się zgadzać. Jeżeli tak jest, dostajesz darmowe spiny, mnożnik lub inne nagrody. Jeżeli nie zgadniesz, po prostu wracasz do zwykłej gry.

Co zachęca do gry, to z pewnością jej szata graficzna. Symbole oraz tło jest animowane, ale nie myśl, że jest to gra dla dzieci. Animacje są starannie wykonane oraz poruszają się, kiedy są częścią klastera. Informacje na temat stawek pojawiające się na ekranie są jasne, nie musisz się zastanawiać, co one oznaczają. Gra zawsze tłumaczy, co się dzieje i jak wygląda punktacja podczas wygranych. Wystarczy więc bacznie obserwować, co dzieje się na ekranie.

Jak wygrać w Magic Idol

Większość graczy poleca stawianie na większe zakłady. Algorytm tego automatu jest zaprogramowany tak, aby podczas większych ustawek uznawać też więcej wygranych kombinacji. Nie będziesz musiał długo czekać na pierwszą, małą wygraną, w automacie pojawiają się dość często. Wyczekuj na rundy bonusowe, masz aż 50% szans, że zgarniesz dodatkowe nagrody.

Podsumowanie

Ciężko jest wypowiedzieć się negatywnie o automacie do gry Magic Idol. Gra ma dynamiczną ścieżkę dźwiękową, ładną grafikę, wciągającą fabułę oraz łatwe menu. Ciężko jest więc znaleźć jakąkolwiek wadę tej pozycji. Mamy pewność, że większość graczy spędzi na niej co najmniej kilka godzin.

kosi*** 1,025 RUB
Oil Company II
smar*** 1,688 RUB
Divine Fortune
kosi*** 5,675 RUB
Oil Company II
smar*** 7,712 RUB
Divine Fortune
kosi*** 14,100 RUB
Golden Colts
v.sc*** 1,865 RUB
Extra Chilli
smar*** 1,632 RUB
Divine Fortune
osin*** 2,297 RUB
Cool Wolf
v.sc*** 9,040 RUB
Extra Chilli
smar*** 1,632 RUB
Divine Fortune
lana*** 7,066 RUB
Wild Falls
smar*** 1,824 RUB
Divine Fortune
smar*** 22,056 RUB
Divine Fortune
twin*** 4,794 RUB
Dazzle Me
kami*** 225 PLN
40 Finest XXL
kami*** 72 PLN
40 Finest XXL
sib-*** 1,035 RUB
Lucky Haunter
kami*** 108 PLN
40 Finest XXL
v.sc*** 1,200 RUB
Extra Chilli
smar*** 1,760 RUB
Divine Fortune
kosi*** 7,620 RUB
Golden Colts
v.sc*** 3,200 RUB
Extra Chilli
kami*** 120 PLN
40 Finest XXL
kami*** 132 PLN
40 Finest XXL
kami*** 108 PLN
40 Finest XXL
kami*** 132 PLN
40 Finest XXL
v.sc*** 1,280 RUB
Extra Chilli
kami*** 242 PLN
40 Finest XXL
kami*** 96 PLN
40 Finest XXL
kami*** 420 PLN
40 Finest XXL
Hide Show
Magic Idol